12.03.2009, 19:10
kivi napisał(a):Wkleiłem zdjecia poprzez forum, w edycji postu wyświetla mi się [thumbs=(numer zdjęcia)] a w poście pokazują się miniaturki. Jak to przeredagować, żeby w poście pojawiały się od razu zdjęcia?Najlepiej skorzystaj z jakiejś stronki oferującej takie rozwiązanie. Przykładowo fotosik.
pozdrawiam
Masz pytania - 600-717-223
gg: 6643531
http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl
Piszę poprawnie po polsku
