• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obsada do 200 l - trzciniaki
#21

Nie wiem czy to akwarium już jest czy nie ma ale dopisz wszystko co potrzebne.Najlepiej pytaj jak akwarium jest już gotowe dojrzewa etc.Jak urządzisz to akwarium bo z Twoich postów wynika że myślisz o wszystkim.Malawi,czarne wody,towarzyskie....Najlepiej załóż akwarium,wszystko co w nim już jest opisz.Wtedy łatwiej będzie coś wybrać i zadecydować.Najlepiej napisz tu wszystko od nowa tak jak jest w regulaminie. http://www.akwaswiat.net/regulamin-zamie...-8488.html

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl



Wiadomości w tym temacie
Obsada do 200 l - trzciniaki - przez Trzciniak - 15.02.2009, 10:41
RE: Obsada do 200 l - przez kilarkoprz - 15.02.2009, 11:19
RE: Obsada do 200 l - przez strojter - 15.02.2009, 11:27
RE: Obsada do 200 l - przez kilarkoprz - 15.02.2009, 14:52
RE: Obsada do 200 l - przez BlackHawk88 - 15.02.2009, 15:10
RE: Obsada do 200 l - przez kilarkoprz - 15.02.2009, 16:15
RE: Obsada do 200 l - przez Trzciniak - 15.02.2009, 11:28
RE: Obsada do 200 l - przez strojter - 15.02.2009, 11:29
RE: Obsada do 200 l - przez Trzciniak - 15.02.2009, 12:24
RE: Obsada do 200 l - przez BlackHawk88 - 15.02.2009, 13:09
RE: Obsada do 200 l - trzciniaki - przez Trzciniak - 15.02.2009, 18:20
RE: Obsada do 200 l - trzciniaki - przez Olek - 15.02.2009, 21:18
RE: Obsada do 200 l - trzciniaki - przez Trzciniak - 15.02.2009, 21:19
RE: Obsada do 200 l - trzciniaki - przez Olek - 15.02.2009, 21:29
RE: Obsada do 200 l - trzciniaki - przez Trzciniak - 15.02.2009, 21:33
RE: Obsada do 200 l - trzciniaki - przez JOKER - 16.02.2009, 16:19
RE: Obsada do 200 l - trzciniaki - przez Trzciniak - 16.02.2009, 16:38
RE: Obsada do 200 l - trzciniaki - przez BlackHawk88 - 16.02.2009, 22:46
RE: Obsada do 200 l - trzciniaki - przez Trzciniak - 17.02.2009, 07:20
RE: Obsada do 200 l - trzciniaki - przez viper1989 - 18.02.2009, 03:29
RE: Obsada do 200 l - trzciniaki - przez Olek - 11.03.2009, 22:10
RE: Obsada do 200 l - trzciniaki - przez Dam1an93 - 27.05.2009, 19:04
200 l obsada - przez Trzciniak - 17.03.2009, 21:07

Skocz do: