11.03.2009, 22:10
Nie wiem czy to akwarium już jest czy nie ma ale dopisz wszystko co potrzebne.Najlepiej pytaj jak akwarium jest już gotowe dojrzewa etc.Jak urządzisz to akwarium bo z Twoich postów wynika że myślisz o wszystkim.Malawi,czarne wody,towarzyskie....Najlepiej załóż akwarium,wszystko co w nim już jest opisz.Wtedy łatwiej będzie coś wybrać i zadecydować.Najlepiej napisz tu wszystko od nowa tak jak jest w regulaminie. http://www.akwaswiat.net/regulamin-zamie...-8488.html

