11.03.2009, 08:19
Wkleiłem zdjecia poprzez forum, w edycji postu wyświetla mi się [thumbs=(numer zdjęcia)] a w poście pokazują się miniaturki. Jak to przeredagować, żeby w poście pojawiały się od razu zdjęcia?
pozdrawiam
pozdrawiam
