09.03.2009, 14:58
planuję założyć akwarium. Mam 40l szkiełko i zastanawiam się jak je obsadzić. Może mi ktoś podpowiedzieć jakie rybki nadają sie do takiego akwa? 
Temat został przeniesiony do właściwego działu - Kejdi

Temat został przeniesiony do właściwego działu - Kejdi
