Temat zamknięty
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

45 l...
#1

planuję założyć akwarium. Mam 40l szkiełko i zastanawiam się jak je obsadzić. Może mi ktoś podpowiedzieć jakie rybki nadają sie do takiego akwa? Rolleyes

Temat został przeniesiony do właściwego działu - Kejdi
Temat zamknięty


Wiadomości w tym temacie
obsada 40l - przez ALBIXXX - 09.03.2009, 14:58
RE: obsada 40l - przez arcanius666 - 09.03.2009, 15:07
RE: obsada 40l - przez BlackHawk88 - 09.03.2009, 15:21
RE: obsada 40l - przez krolik - 09.03.2009, 15:47
RE: obsada 40l - przez top2107 - 09.03.2009, 15:55
RE: obsada 40l - przez Nowicjusz - 09.03.2009, 16:12
RE: obsada 40l - przez ALBIXXX - 09.03.2009, 21:02
RE: obsada 40l - przez Marcin1o5 - 09.03.2009, 21:08
RE: obsada 40l - przez ALBIXXX - 10.03.2009, 08:35
RE: obsada 40l - przez Migdek - 10.03.2009, 13:06
RE: obsada 40l - przez Nowicjusz - 10.03.2009, 14:59
RE: obsada 40l - przez ALBIXXX - 10.03.2009, 17:29
RE: obsada 40l - przez Nowicjusz - 10.03.2009, 19:17
RE: obsada 40l - przez Marcin1o5 - 10.03.2009, 20:13
RE: obsada 40l - przez prof.Animal - 10.03.2009, 20:18
RE: obsada 40l - przez apri cort - 10.03.2009, 23:42
RE: obsada 40l - przez prof.Animal - 11.03.2009, 08:23
45 l... - przez ALBIXXX - 02.04.2009, 19:10
RE: 45 l... - przez Olek - 02.04.2009, 19:16
RE: 45 l... - przez kilarkoprz - 02.04.2009, 19:17
RE: 45 l... - przez ALBIXXX - 03.04.2009, 19:08
RE: 45 l... - przez Olek - 03.04.2009, 19:41

Skocz do: