Temat zamknięty

Rybka jest "leniwa" czy ma nieodpowiednie warunki ?
#42

Cześć, nie widziałam nigdzie tematu o tym więc piszę:
czy to normalne że u mojego welonka przy oczach są takie odstające łuski? tylko 2 przy jednym oku i przy drugim
Każdy Ci mówił że ta rybka źle skończy.Teraz sama widzisz.Może być to początek ciężkiej choroby.Lecz może też się potłukła bo zafundowałaś jej lunapark za darmo.Tematy połączone.


jak lunapark? od początku takie coś miała...
Każdy chciał Ci pomóc lecz ty nas olałaś.Takie osoby nie są tu mile widziane więc nie zakładaj kolejnych kont aby samej sobie odpowiadać na pytania.

Dość tego cyrku. Temat ciągnie się 5 stron a nadal nie wiadomo nic konkretnego o tym akwarium, nawet o litrażu.
Jeśli przyjdzie Ci do głowy założyć nowy temat proszę o wszystkie niezbędne informacje w pierwszym poście, w przeciwnym razie temat zostanie skasowany bez ostrzeżenia.
Zamykam - Kejdi


Żeby było jeszcze bardziej kolorowo - temat nie wnosi absolutnie nic na to forum, więc ląduje w śmietniku
Temat zamknięty


Wiadomości w tym temacie
Rybka jest "leniwa" czy ma nieodpowiednie warunki ? - przez zusia - 05.03.2009, 19:08
RE: Rybka "leniwa" ? - przez michal1994 - 05.03.2009, 19:14
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 19:19
RE: Rybka "leniwa" ? - przez Doma - 05.03.2009, 19:19
RE: Rybka "leniwa" ? - przez michal1994 - 05.03.2009, 19:28
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 19:30
RE: Rybka "leniwa" ? - przez michal1994 - 05.03.2009, 19:32
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 19:33
RE: Rybka "leniwa" ? - przez Doma - 05.03.2009, 19:46
RE: Rybka "leniwa" ? - przez michal1994 - 05.03.2009, 19:34
RE: Rybka "leniwa" ? - przez margi3 - 05.03.2009, 19:35
RE: Rybka "leniwa" ? - przez bercia289 - 05.03.2009, 20:37
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 20:40
RE: Rybka "leniwa" ? - przez apri cort - 05.03.2009, 20:41
RE: Rybka "leniwa" ? - przez bercia289 - 05.03.2009, 20:41
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 20:44
RE: Rybka "leniwa" ? - przez Doma - 05.03.2009, 20:46
RE: Rybka "leniwa" ? - przez BlackHawk88 - 05.03.2009, 20:47
RE: Rybka "leniwa" ? - przez bercia289 - 05.03.2009, 20:48
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 20:48
RE: Rybka "leniwa" ? - przez bercia289 - 05.03.2009, 20:51
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 20:52
RE: Rybka "leniwa" ? - przez Doma - 05.03.2009, 20:56
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 20:58
RE: Rybka "leniwa" ? - przez Doma - 05.03.2009, 21:00
RE: Rybka "leniwa" ? - przez bercia289 - 05.03.2009, 20:59
RE: Rybka "leniwa" ? - przez bercia289 - 05.03.2009, 21:01
RE: Rybka "leniwa" ? - przez BlackHawk88 - 05.03.2009, 21:07
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 21:08
RE: Rybka "leniwa" ? - przez Olek - 05.03.2009, 21:11
RE: Rybka "leniwa" ? - przez apri cort - 05.03.2009, 21:44
RE: Rybka "leniwa" ? - przez dawidbanas - 06.03.2009, 01:22
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 06.03.2009, 08:30
RE: Rybka "leniwa" ? - przez bercia289 - 06.03.2009, 11:00
RE: Rybka "leniwa" ? - przez apri cort - 06.03.2009, 11:07
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 06.03.2009, 17:25
RE: Rybka "leniwa" ? - przez apri cort - 06.03.2009, 17:33
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 06.03.2009, 17:50
RE: Rybka "leniwa" ? - przez BlackHawk88 - 06.03.2009, 17:53
RE: Rybka jest "leniwa" czy ma nieodpowiednie warunki ? - przez apri cort - 06.03.2009, 18:01
Welon - przy oczach - przez zusia - 06.03.2009, 18:07

Skocz do: