05.03.2009, 20:58
nie traktuję ich źle! gdybym traktowała to bym się tym przejmowała? nie!
a ja się bardzo tym przejmuję!
i co teraz mam zrobić waszym zdaniem?
może włamię się do sklepu i ukradne większe akwarium i filtr ?
a ja się bardzo tym przejmuję!
i co teraz mam zrobić waszym zdaniem?
może włamię się do sklepu i ukradne większe akwarium i filtr ?
