05.03.2009, 20:52
aha..
a ta rybka to jeszcze mała jest to teraz serio potrzebuje takiego dużego?
a ile jeszcze by wytrzymało jeszcze w kuli?
ps. nie jestem dzieckiem neostrady ;|
nie mam gdzieś, jakbym miała to bym tu nie pisała i się broniła.
nie moja wina że jesteście tacy "wrażliwi" na to..
a ta rybka to jeszcze mała jest to teraz serio potrzebuje takiego dużego?
a ile jeszcze by wytrzymało jeszcze w kuli?
ps. nie jestem dzieckiem neostrady ;|
nie mam gdzieś, jakbym miała to bym tu nie pisała i się broniła.
nie moja wina że jesteście tacy "wrażliwi" na to..
Proszę korzystać z opcji edytuj.
