05.03.2009, 20:50
Jak dasz do tego taki duży korzeń i grote i mchy to zostanie 2 litry wolnego miejsca, proponuje większy może 20l na kształt kwadratu.
Co odo filtra to są specjalne takie małe kaskady.
P.S to chyba nie ten dział.
Nowicjusz, o co właściwie chcesz zapytać w tym temacie ?? Chcesz aby ktoś za Ciebie wziął kalkulator do ręki i zsumował wszystko co sobie powypisywałeś ? Nikt za Ciebie nie zorientuje się w okolicznych sklepach jakie są ceny, na allegro tak samo sam świetnie sobie poradzisz.
Kwestia grzałki... jeśli jesteś w stanie zimą zapewnić krewetkom temperaturę jakiej wymagają bez grzałki, to jej nie kupuj, jeśli nie to kup - nad czym tu się zastanawiać ?
Filtr zaproponowała Ci już margi3, dodatkowo jeśli masz wątpliwości to poszukaj na forum, było już nie raz o filtrach do małych zbiorników.
Zamknęłam Ci poprzedni temat o zakładaniu krewetkarium i zamknę każdy kolejny - wcześniej już dostałeś stosowne linki.
Temat zamykam i z Hyde Parku (?) przenoszę do śmietnika - Kejdi
Co odo filtra to są specjalne takie małe kaskady.
P.S to chyba nie ten dział.
Nowicjusz, o co właściwie chcesz zapytać w tym temacie ?? Chcesz aby ktoś za Ciebie wziął kalkulator do ręki i zsumował wszystko co sobie powypisywałeś ? Nikt za Ciebie nie zorientuje się w okolicznych sklepach jakie są ceny, na allegro tak samo sam świetnie sobie poradzisz.
Kwestia grzałki... jeśli jesteś w stanie zimą zapewnić krewetkom temperaturę jakiej wymagają bez grzałki, to jej nie kupuj, jeśli nie to kup - nad czym tu się zastanawiać ?
Filtr zaproponowała Ci już margi3, dodatkowo jeśli masz wątpliwości to poszukaj na forum, było już nie raz o filtrach do małych zbiorników.
Zamknęłam Ci poprzedni temat o zakładaniu krewetkarium i zamknę każdy kolejny - wcześniej już dostałeś stosowne linki.
Temat zamykam i z Hyde Parku (?) przenoszę do śmietnika - Kejdi

