Temat zamknięty

Rybka jest "leniwa" czy ma nieodpowiednie warunki ?
#4

michal1994 napisał(a):a zjada pokarm jak ją karmisz?

raz dziennie po 3-4 kuleczki,
specjalne dla złotych rybek Smile

ps. ciągle jest w miejscu, jak już się ruszy to żeby rozkopywać żwirek Big Grin
wczoraj ją kupiłam, więc jeszcze nie ma sprzętu. a co to ta choroba? bo wiecie, to moja pierwsza rybka więc.. Smile)
a akwarium też nie wiem ile litrów..ale to kula, moja siostra też ma kulę, więc nie ma różnicy między nimi, ona też od niedawna ma tą rybkę..

właśnie się starsznie boję,że zdechnie Sad(
niby 1 dzień a ja straaasznie się przyzwyczaiłam Smile) sami powinniście wiedzieć
Temat zamknięty


Wiadomości w tym temacie
Rybka jest "leniwa" czy ma nieodpowiednie warunki ? - przez zusia - 05.03.2009, 19:08
RE: Rybka "leniwa" ? - przez michal1994 - 05.03.2009, 19:14
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 19:19
RE: Rybka "leniwa" ? - przez Doma - 05.03.2009, 19:19
RE: Rybka "leniwa" ? - przez michal1994 - 05.03.2009, 19:28
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 19:30
RE: Rybka "leniwa" ? - przez michal1994 - 05.03.2009, 19:32
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 19:33
RE: Rybka "leniwa" ? - przez Doma - 05.03.2009, 19:46
RE: Rybka "leniwa" ? - przez michal1994 - 05.03.2009, 19:34
RE: Rybka "leniwa" ? - przez margi3 - 05.03.2009, 19:35
RE: Rybka "leniwa" ? - przez bercia289 - 05.03.2009, 20:37
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 20:40
RE: Rybka "leniwa" ? - przez apri cort - 05.03.2009, 20:41
RE: Rybka "leniwa" ? - przez bercia289 - 05.03.2009, 20:41
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 20:44
RE: Rybka "leniwa" ? - przez Doma - 05.03.2009, 20:46
RE: Rybka "leniwa" ? - przez BlackHawk88 - 05.03.2009, 20:47
RE: Rybka "leniwa" ? - przez bercia289 - 05.03.2009, 20:48
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 20:48
RE: Rybka "leniwa" ? - przez bercia289 - 05.03.2009, 20:51
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 20:52
RE: Rybka "leniwa" ? - przez Doma - 05.03.2009, 20:56
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 20:58
RE: Rybka "leniwa" ? - przez Doma - 05.03.2009, 21:00
RE: Rybka "leniwa" ? - przez bercia289 - 05.03.2009, 20:59
RE: Rybka "leniwa" ? - przez bercia289 - 05.03.2009, 21:01
RE: Rybka "leniwa" ? - przez BlackHawk88 - 05.03.2009, 21:07
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 21:08
RE: Rybka "leniwa" ? - przez Olek - 05.03.2009, 21:11
RE: Rybka "leniwa" ? - przez apri cort - 05.03.2009, 21:44
RE: Rybka "leniwa" ? - przez dawidbanas - 06.03.2009, 01:22
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 06.03.2009, 08:30
RE: Rybka "leniwa" ? - przez bercia289 - 06.03.2009, 11:00
RE: Rybka "leniwa" ? - przez apri cort - 06.03.2009, 11:07
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 06.03.2009, 17:25
RE: Rybka "leniwa" ? - przez apri cort - 06.03.2009, 17:33
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 06.03.2009, 17:50
RE: Rybka "leniwa" ? - przez BlackHawk88 - 06.03.2009, 17:53
RE: Rybka jest "leniwa" czy ma nieodpowiednie warunki ? - przez apri cort - 06.03.2009, 18:01
Welon - przy oczach - przez zusia - 06.03.2009, 18:07

Skocz do: