05.03.2009, 19:19
michal1994 napisał(a):a zjada pokarm jak ją karmisz?
raz dziennie po 3-4 kuleczki,
specjalne dla złotych rybek

ps. ciągle jest w miejscu, jak już się ruszy to żeby rozkopywać żwirek

wczoraj ją kupiłam, więc jeszcze nie ma sprzętu. a co to ta choroba? bo wiecie, to moja pierwsza rybka więc..
)a akwarium też nie wiem ile litrów..ale to kula, moja siostra też ma kulę, więc nie ma różnicy między nimi, ona też od niedawna ma tą rybkę..
właśnie się starsznie boję,że zdechnie
(niby 1 dzień a ja straaasznie się przyzwyczaiłam
) sami powinniście wiedzieć
