Temat zamknięty

Rybka jest "leniwa" czy ma nieodpowiednie warunki ?
#1

Mam rybkę welonkę i w akwarium żwirek. ciągle tam leży i w ogóle. mało się rusza. siostra ma też ten gatunek i jest aktywna. może dlatego że nie ma żwirku? i ma mniejsze akwarium. moja ciągle leży na tym żwirku.
i nie wiem czemu, jest taka gruba, tzn. jakby "nadmuchana" Smile[/align]

Nazwa tematu została poprawiona
Temat przenoszę do właściwego działu - Kejdi
Temat zamknięty


Wiadomości w tym temacie
Rybka jest "leniwa" czy ma nieodpowiednie warunki ? - przez zusia - 05.03.2009, 19:08
RE: Rybka "leniwa" ? - przez michal1994 - 05.03.2009, 19:14
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 19:19
RE: Rybka "leniwa" ? - przez Doma - 05.03.2009, 19:19
RE: Rybka "leniwa" ? - przez michal1994 - 05.03.2009, 19:28
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 19:30
RE: Rybka "leniwa" ? - przez michal1994 - 05.03.2009, 19:32
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 19:33
RE: Rybka "leniwa" ? - przez Doma - 05.03.2009, 19:46
RE: Rybka "leniwa" ? - przez michal1994 - 05.03.2009, 19:34
RE: Rybka "leniwa" ? - przez margi3 - 05.03.2009, 19:35
RE: Rybka "leniwa" ? - przez bercia289 - 05.03.2009, 20:37
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 20:40
RE: Rybka "leniwa" ? - przez apri cort - 05.03.2009, 20:41
RE: Rybka "leniwa" ? - przez bercia289 - 05.03.2009, 20:41
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 20:44
RE: Rybka "leniwa" ? - przez Doma - 05.03.2009, 20:46
RE: Rybka "leniwa" ? - przez BlackHawk88 - 05.03.2009, 20:47
RE: Rybka "leniwa" ? - przez bercia289 - 05.03.2009, 20:48
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 20:48
RE: Rybka "leniwa" ? - przez bercia289 - 05.03.2009, 20:51
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 20:52
RE: Rybka "leniwa" ? - przez Doma - 05.03.2009, 20:56
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 20:58
RE: Rybka "leniwa" ? - przez Doma - 05.03.2009, 21:00
RE: Rybka "leniwa" ? - przez bercia289 - 05.03.2009, 20:59
RE: Rybka "leniwa" ? - przez bercia289 - 05.03.2009, 21:01
RE: Rybka "leniwa" ? - przez BlackHawk88 - 05.03.2009, 21:07
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 05.03.2009, 21:08
RE: Rybka "leniwa" ? - przez Olek - 05.03.2009, 21:11
RE: Rybka "leniwa" ? - przez apri cort - 05.03.2009, 21:44
RE: Rybka "leniwa" ? - przez dawidbanas - 06.03.2009, 01:22
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 06.03.2009, 08:30
RE: Rybka "leniwa" ? - przez bercia289 - 06.03.2009, 11:00
RE: Rybka "leniwa" ? - przez apri cort - 06.03.2009, 11:07
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 06.03.2009, 17:25
RE: Rybka "leniwa" ? - przez apri cort - 06.03.2009, 17:33
RE: Rybka "leniwa" ? - przez zusia - 06.03.2009, 17:50
RE: Rybka "leniwa" ? - przez BlackHawk88 - 06.03.2009, 17:53
RE: Rybka jest "leniwa" czy ma nieodpowiednie warunki ? - przez apri cort - 06.03.2009, 18:01
Welon - przy oczach - przez zusia - 06.03.2009, 18:07

Skocz do: