28.02.2009, 23:26
Witam.
Zbiornik nie za bardzo mi się podoba. Nie ma na co popatrzeć za bardzo.
Co powinieneś zrobić?
1. Przyklej tło jakieś, jednolite najlepiej;
2. Korzeń daj na środek;
3. Uporządkuj ten roślinny bałagan trochę ;p
4. Poustawiaj te kamienie w naturalny sposób..
i dobrze byłoby jeszcze powybierać ten ciemny żwirek z pisku, bo tylko szpeci. Jeśli chcesz możesz wymienić piasek na żwir..
Pozdrawiam.
Zbiornik nie za bardzo mi się podoba. Nie ma na co popatrzeć za bardzo.
Co powinieneś zrobić?
1. Przyklej tło jakieś, jednolite najlepiej;
2. Korzeń daj na środek;
3. Uporządkuj ten roślinny bałagan trochę ;p
4. Poustawiaj te kamienie w naturalny sposób..
i dobrze byłoby jeszcze powybierać ten ciemny żwirek z pisku, bo tylko szpeci. Jeśli chcesz możesz wymienić piasek na żwir..
Pozdrawiam.
