26.02.2009, 20:52
Samo akwarium by lepiej wyglądało przy zgaszonym świetle w pokoju i bez lampy błyskowej.Przydałoby się trochę naprawdę mocnych roślin(znam zwyczaje tych rybek
).Te "kambury" wyglądają niefajnie zamiast nich dołóż korzeni i roślin.Tło oczywiście też jakieś by się przydało.
).Te "kambury" wyglądają niefajnie zamiast nich dołóż korzeni i roślin.Tło oczywiście też jakieś by się przydało.

