• 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[112l- Pielęgnice] by Angelo
#4

No właśnie pomysłów nie mam jak je urządzić może byś mi podpowiedział co do roślin itp?? Był bym wdzięczny;p

Była katastrofa bo mi pompka wylała połowę akwa na dom i robiłem na szybkiego, twój komentarz nie jest niemiły tylko dla mnie bardzo pomocny;d

Posty zostały połączone - używaj opcji EDYTUJ
Bocje to ryby stadne - Kejdi


Wiadomości w tym temacie
[112l- Pielęgnice] by Angelo - przez angelo_12 - 26.02.2009, 20:07
RE: [112l- Pielęgnice] - przez Marko - 26.02.2009, 20:16
RE: [112l- Pielęgnice] - przez apri cort - 26.02.2009, 20:47
RE: [112l- Pielęgnice] - przez angelo_12 - 26.02.2009, 20:48
RE: [112l- Pielęgnice] - przez apri cort - 26.02.2009, 20:50
RE: [112l- Pielęgnice] - przez Olek - 26.02.2009, 20:52
RE: [112l- Pielęgnice] - przez angelo_12 - 26.02.2009, 21:14
RE: [112l- Pielęgnice] - przez raqu93 - 26.02.2009, 22:03
RE: [112l- Pielęgnice] - przez pawel94 - 28.02.2009, 23:26
RE: [112l- Pielęgnice] by Angelo - przez ALBIXXX - 03.04.2009, 19:38
RE: [112l- Pielęgnice] by Angelo - przez mariusz_and - 03.04.2009, 20:20

Skocz do: