• 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[112l- Pielęgnice] by Angelo
#3

Muszę to napisać... BIEDA! Sorry, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy... Co tak pusto tam? Tła żadnego, roślin prawie nic, to tak od początku wygląda, czy miałeś jakąś katastrofę?? Tło zrobiłoby wielką różnicę! spróbuj choć worek śmieciowy lub czarny brystol podłożyć, założę się, że będzie wyglądać o wiele lepiej... Wiem, nie za miło piszę, ale zbiornik ma potencjał, a jak na razie nie ma na czym oka zawiesić.

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com


Wiadomości w tym temacie
[112l- Pielęgnice] by Angelo - przez angelo_12 - 26.02.2009, 20:07
RE: [112l- Pielęgnice] - przez Marko - 26.02.2009, 20:16
RE: [112l- Pielęgnice] - przez apri cort - 26.02.2009, 20:47
RE: [112l- Pielęgnice] - przez angelo_12 - 26.02.2009, 20:48
RE: [112l- Pielęgnice] - przez apri cort - 26.02.2009, 20:50
RE: [112l- Pielęgnice] - przez Olek - 26.02.2009, 20:52
RE: [112l- Pielęgnice] - przez angelo_12 - 26.02.2009, 21:14
RE: [112l- Pielęgnice] - przez raqu93 - 26.02.2009, 22:03
RE: [112l- Pielęgnice] - przez pawel94 - 28.02.2009, 23:26
RE: [112l- Pielęgnice] by Angelo - przez ALBIXXX - 03.04.2009, 19:38
RE: [112l- Pielęgnice] by Angelo - przez mariusz_and - 03.04.2009, 20:20

Skocz do: