26.02.2009, 20:47
Muszę to napisać... BIEDA! Sorry, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy... Co tak pusto tam? Tła żadnego, roślin prawie nic, to tak od początku wygląda, czy miałeś jakąś katastrofę?? Tło zrobiłoby wielką różnicę! spróbuj choć worek śmieciowy lub czarny brystol podłożyć, założę się, że będzie wyglądać o wiele lepiej... Wiem, nie za miło piszę, ale zbiornik ma potencjał, a jak na razie nie ma na czym oka zawiesić.
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
