25.02.2009, 15:33
Madziulek napisał(a):Witam!
Przepraszam za banalne pytanie ale jak wkleić fotki? niestety mi się to nie udaje. Dodam ze fotki są robione cyfrówką i mam je zgrane na kompa.
Serdecznie dziękuję za podpowiedź, chciałabym wkleić zdjecia mojego akwa w celu konstruktywnej oceny : )
Przez tą stronę dodasz zdjęcia http://www.fotosik.pl/
