22.02.2009, 21:02
nie trzyma się bojowników 2!! jak coś to jeden samiec i 2-3 i więcej samic!!
To 25l może wrzucić tak jak niedługo ja robie z 30l 4otoski i 1 bojownik
To 25l może wrzucić tak jak niedługo ja robie z 30l 4otoski i 1 bojownik
