06.01.2009, 20:29
No właśnie nie przygniotła, bo mam tylko roślinki i kamyczki. Mam przykrywę, ale mogla wyskoczyć, bo wymieniałam dzis wode... rzeczywiście jej nie widziałam
No coz szkoda, musiala w cos rąbnąć...
No coz szkoda, musiala w cos rąbnąć...
