21.10.2008, 00:41
kiedyś jak miałem welonki to po karmieniu wszystkie pływały do góry nogami
potem dowiedziałem się, że one nałykały się powietrza jedząc z powierzchni wody a wiadomo, że ryby nie mają żołądka i te powietrze ich tak wywracało brzuchem do góry
potem dowiedziałem się, że one nałykały się powietrza jedząc z powierzchni wody a wiadomo, że ryby nie mają żołądka i te powietrze ich tak wywracało brzuchem do góry
