20.10.2008, 16:09
A oto on: Jest to samiec gupika. Uważam że to jest najładniejsza rybka w moim akwarium. Jeszcze nie ma imienia ponieważ nic nie moge wymyślić

Przepraszam za Jakość zdjęć bo mój aparat z bliska coś rozmazuje
A oto on.....Gupik(pawie oczko)

Przepraszam za Jakość zdjęć bo mój aparat z bliska coś rozmazuje
A oto on.....Gupik(pawie oczko)
