07.05.2005, 12:25
Chciałabym zrobić dla moich pysiów jamke z kokosa
Czy ktoś już osobiście się o taką postarał?Jeśli tak,proszę o wskazóki jak należy kokosa rozłupać i przygotować przed włożeniem do akwarium.Duży problem mam z pozbyciem się białego miąższu,bowiem strasznie trudno go wudłubać.Czekam na podopowiedzi.
Czy ktoś już osobiście się o taką postarał?Jeśli tak,proszę o wskazóki jak należy kokosa rozłupać i przygotować przed włożeniem do akwarium.Duży problem mam z pozbyciem się białego miąższu,bowiem strasznie trudno go wudłubać.Czekam na podopowiedzi.
