04.07.2008, 11:37
baniana napisał(a):bocja wspaniała - to nie dla mnie ryba- kiedyś miałam ją ale mnie denerwowała, szalała i demolowała akwa - w końcu wyskoczyła z akwa - tylko to szalone sworzenie mogłoby to zrobić - i na środku przedpokoju przez nikogo niezauważona - odeszła...
a w akwa zapanował błogi spokój...
powinno się przykrywać akwa
(
Akwaria obecnie nie posiadam, będę miał nowe na początku wiosny :P

