• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Inwazja pierwotniaków.
#5

To nie musi być brak powietrza. Takie objawy występują także podczas przytrucia związkami azotu. Zrób test na NO2 i podmień część wody. Możesz doraźnie wlać do akwarium dawkę Toxivecu.

Inwazja pierwotniaków mogła być spowodowana niewystarczającą filtracją. Zmniejsz ilość podawanego rybom pokarmu, przy podmiankach porządnie odmulaj dno. Warto także zamontować jakiś wewnętrzny filtr, który będzie wspomagał tego cienkiego Eheima. Zastanów się także nad zmianą kubełka.

Pozdrawiam,
Emi

Górnośląskie Stowarzyszenie Akwarystów - www.gsa.org.pl


Wiadomości w tym temacie
Inwazja pierwotniaków. - przez darecki123! - 11.05.2008, 17:14
RE: cos dziwnego sie dzieje - przez frol - 11.05.2008, 20:53
RE: cos dziwnego sie dzieje - przez Jokeru - 11.05.2008, 23:44
RE: cos dziwnego sie dzieje - przez gajos - 12.05.2008, 09:30
RE: cos dziwnego sie dzieje - przez emiloos - 12.05.2008, 09:46

Skocz do: