• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ZAKŁADANIE ZBIORNIKA 30 L
#2

Moim zdaniem wszystko ok. a co do wody to zaraz coś poplacze a nie chce Cię wprowadzać w błąd

Roślinne nano-perełki w biurze ,szkole, szpitalu? Tak, tak ,tak!!! :D


Wiadomości w tym temacie
ZAKŁADANIE ZBIORNIKA 30 L - przez bartekjazz - 04.05.2019, 15:07
RE: ZAKŁADANIE ZBIORNIKA 30 L - przez Shar - 29.05.2019, 23:55

Skocz do: