• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tło skalne ze styropianu
#25

chodzi mi o to, że jak sie patrze na akwarium to nie widać tła(narożne akwa)
i jest tak jakby nie było w ogóle tła, tylko jak sie z boku jakoś popatrze to widać a tak to nie Sad
także brzydko to wygląda, ale już nie ważne bo kupię sobie tło niebieskie a to dam do prostego akwarium 20l (troche je obetne)


Wiadomości w tym temacie
Tło skalne ze styropianu - przez wikiii - 06.04.2008, 13:29
RE: Tło skalne ze styropianu - przez krisu1988r - 06.04.2008, 13:32
RE: Tło skalne ze styropianu - przez mlody84-07 - 06.04.2008, 13:33
RE: Tło skalne ze styropianu - przez wikiii - 06.04.2008, 13:35
RE: Tło skalne ze styropianu - przez mlody84-07 - 06.04.2008, 13:53
RE: Tło skalne ze styropianu - przez wikiii - 06.04.2008, 15:05
RE: Tło skalne ze styropianu - przez BaRaNeK - 06.04.2008, 15:06
RE: Tło skalne ze styropianu - przez wikiii - 06.04.2008, 15:10
RE: Tło skalne ze styropianu - przez adam364 - 06.04.2008, 15:45
RE: Tło skalne ze styropianu - przez Jokeru - 07.04.2008, 19:43
RE: Tło skalne ze styropianu - przez wikiii - 08.04.2008, 21:49
RE: Tło skalne ze styropianu - przez Jokeru - 08.04.2008, 22:51
RE: Tło skalne ze styropianu - przez wikiii - 09.04.2008, 13:14
RE: Tło skalne ze styropianu - przez BaRaNeK - 09.04.2008, 15:27
RE: Tło skalne ze styropianu - przez SULA15 - 09.04.2008, 15:30
RE: Tło skalne ze styropianu - przez wikiii - 09.04.2008, 15:32
RE: Tło skalne ze styropianu - przez SULA15 - 09.04.2008, 15:34
RE: Tło skalne ze styropianu - przez adam364 - 09.04.2008, 15:38
RE: Tło skalne ze styropianu - przez wikiii - 12.04.2008, 14:20
RE: Tło skalne ze styropianu - przez adam364 - 12.04.2008, 16:47
RE: Tło skalne ze styropianu - przez wikiii - 12.04.2008, 17:27
RE: Tło skalne ze styropianu - przez maniuch - 12.04.2008, 17:30
RE: Tło skalne ze styropianu - przez wikiii - 12.04.2008, 17:34
RE: Tło skalne ze styropianu - przez Jokeru - 18.04.2008, 20:47
RE: Tło skalne ze styropianu - przez wikiii - 18.04.2008, 23:20

Skocz do: