18.04.2008, 23:20
chodzi mi o to, że jak sie patrze na akwarium to nie widać tła(narożne akwa)
i jest tak jakby nie było w ogóle tła, tylko jak sie z boku jakoś popatrze to widać a tak to nie
także brzydko to wygląda, ale już nie ważne bo kupię sobie tło niebieskie a to dam do prostego akwarium 20l (troche je obetne)
i jest tak jakby nie było w ogóle tła, tylko jak sie z boku jakoś popatrze to widać a tak to nie

także brzydko to wygląda, ale już nie ważne bo kupię sobie tło niebieskie a to dam do prostego akwarium 20l (troche je obetne)
