01.03.2014, 22:39
Czy informacja w panelu wiadomosci, ze skrzynka jest pelna, to za malo?
Ograniczenie na liczbe wiadomosci bylo od zawsze, tylko od dawna niestety nie dzialalo jak nalezy.
Ograniczenie na liczbe wiadomosci bylo od zawsze, tylko od dawna niestety nie dzialalo jak nalezy.

