• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problem z ziemią
#5

Kurcze bo mam też roślinki bez korzenia czy to taka odmiana? Czy one wypuszczą korzen?


Wiadomości w tym temacie
Problem z ziemią - przez Pebekol - 06.12.2013, 17:51
RE: Problem z ziemią - przez klosek - 06.12.2013, 18:46
RE: Problem z ziemią - przez Pebekol - 06.12.2013, 19:28
RE: Problem z ziemią - przez piotr u. - 06.12.2013, 20:09
RE: Problem z ziemią - przez Pebekol - 06.12.2013, 20:17
RE: Problem z ziemią - przez piotr u. - 06.12.2013, 20:26
RE: Problem z ziemią - przez jarek0076 - 09.12.2013, 23:32
RE: Problem z ziemią - przez glosik155 - 10.12.2013, 11:44
RE: Problem z ziemią - przez piotr u. - 10.12.2013, 12:02
RE: Problem z ziemią - przez marcin0714 - 10.12.2013, 15:57

Skocz do: