06.12.2013, 17:51
Witam, mam problemik z ziemią. Otóż zalałem akwarium powoli aby nie dostałą się ziemia która jest pod żwirkiem no ale nie co się przedostało> problem jest następujący efekt jest taki, że pływają mi teraz w akwarium drobinki ziemi. nie wygląda to teraz za fajnie. ? Jakies porady? Czy zamiast ziemi można zastosować coś innego? czekam na propozycję. potrzebuję pomocy ;/.
