• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[200l] Ogólne
#5

Dzięki za rady ,a teraz konkretnie. Jakie więc polecacie mi rybki do tego zestawu i oczywiscie roślinność. Co myślicie na temat Zwinników Latarników ? Macie jeszcze jakieś przydatne rady dla mnie ,bo we wtorek jade na giełde i chciałbym mieć gotowy plan zakupowy Smile


Wiadomości w tym temacie
[200l] Ogólne - przez cobra_1994 - 18.11.2013, 18:47
RE: 200l Ogólne - przez aquamen1 - 18.11.2013, 20:11
RE: 200l Ogólne - przez mijagi003 - 19.11.2013, 03:45
Great PGINDO99 Blog - przez FrankJScott - 04.06.2026, 14:30
RE: 200l Ogólne - przez klosek - 19.11.2013, 11:13
RE: 200l Ogólne - przez cobra_1994 - 20.11.2013, 18:56
RE: 200l Ogólne - przez cobra_1994 - 27.11.2013, 19:15
RE: 200l Ogólne - przez Kaef - 27.11.2013, 21:10
RE: 200l Ogólne - przez klosek - 27.11.2013, 20:20
RE: [200l] Ogólne - przez Grafolog - 27.11.2013, 22:01
RE: [200l] Ogólne - przez cobra_1994 - 28.11.2013, 00:41
RE: [200l] Ogólne - przez klosek - 28.11.2013, 22:40
RE: [200l] Ogólne - przez marcin0714 - 28.11.2013, 22:47
RE: [200l] Ogólne - przez Gregorionus - 29.11.2013, 00:33
High Rated 7RAJATOGEL Guide - przez FrankJScott - 04.06.2026, 14:36

Skocz do: