• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[split] Pomoc przy 180l
#5

(13.11.2013, 23:45)fidel1982 napisał(a):  Kolejne pytanie uparłem się na dwie grupy ryb ławicowych i mogę nabyć inne akwarium niż to co podałem. Konkretnie dłuższe ale o mniejszej wysokości 120x40x40 czy tak nie byłoby lepiej?
A gdzie takie akwaria sprzedają? Bo jest to mój wymarzony wymiar - wysokość 40 zamiast standardowych 50cm.
Mam dwie ławice: Tetry Czarne i Zwinniki Blehera. I wg mnie tylko dwie zupełnie różne ławice pod względem wyglądu i zachowań wyglądają dobrze w akwarium. Stada powinny się uzupełniać a nie mieszać jak cukierki. A tak będzie w przypadku różnych odmian neonów.


Wiadomości w tym temacie
[split] Pomoc przy 180l - przez fidel1982 - 12.11.2013, 10:11
RE: [split] Pomoc przy 180l - przez mcda-p - 12.11.2013, 12:54
RE: [split] Pomoc przy 180l - przez fidel1982 - 12.11.2013, 20:13
RE: [split] Pomoc przy 180l - przez fidel1982 - 13.11.2013, 23:45
RE: [split] Pomoc przy 180l - przez theng - 13.11.2013, 23:53
RE: [split] Pomoc przy 180l - przez fidel1982 - 14.11.2013, 08:26
RE: [split] Pomoc przy 180l - przez apri cort - 15.11.2013, 11:03
RE: [split] Pomoc przy 180l - przez fidel1982 - 15.11.2013, 14:43
RE: [split] Pomoc przy 180l - przez apri cort - 15.11.2013, 20:32
RE: [split] Pomoc przy 180l - przez fidel1982 - 15.11.2013, 22:13
RE: [split] Pomoc przy 180l - przez apri cort - 15.11.2013, 22:33
RE: [split] Pomoc przy 180l - przez fidel1982 - 15.11.2013, 22:37
Recommended Workspace Management And Moving Solutions Site - przez FrankJScott - 12.08.2025, 06:55
Excellent Slot Gacor Website - przez FrankJScott - 15.08.2025, 00:06
Useful CRM for Realtors Info - przez FrankJScott - 16.10.2025, 02:34

Skocz do: