13.11.2013, 23:53
(13.11.2013, 23:45)fidel1982 napisał(a): Kolejne pytanie uparłem się na dwie grupy ryb ławicowych i mogę nabyć inne akwarium niż to co podałem. Konkretnie dłuższe ale o mniejszej wysokości 120x40x40 czy tak nie byłoby lepiej?A gdzie takie akwaria sprzedają? Bo jest to mój wymarzony wymiar - wysokość 40 zamiast standardowych 50cm.
Mam dwie ławice: Tetry Czarne i Zwinniki Blehera. I wg mnie tylko dwie zupełnie różne ławice pod względem wyglądu i zachowań wyglądają dobrze w akwarium. Stada powinny się uzupełniać a nie mieszać jak cukierki. A tak będzie w przypadku różnych odmian neonów.
