10.10.2013, 12:55
Odpisałem wcześniej na ten post ale skasowałem. Dlaczego? Autor dostał już odpowiedź --> http://www.akwaforum.pl/viewtopic.php?p=...1ae#161735 więc po co zadaje to samo pytanie? Jeszcze jedno, w necie są setki opisów tych ''mutantów'' wystarczy poszukać.
Akwarystyka to fajne hobby ;)
