10.10.2013, 01:07
Jeżeli chcesz opinie od miłośników akwarystyki i ludzi chcących nimi zostać to pomyliłeś fora. Jeżeli uważasz inaczej to poczytaj na temat biologii/powstaniu/życiu tych ryb. Skoro dalej próbujesz je hodować, to przyczyniasz się do powstawania podobnych "potworów".
