19.07.2013, 11:17
Dzięki bardzo
właśnie wracam z zoologika i są sterby tylko 2 sztuki ale typo jedzie w czwartek to mi przywiezie więcej tylko drogie jakies po 20zł za sztukę tyle że dorosłe i robią na prawde wrażenie, a i dokupiłem altumów już jest 6 a za tydzień będę miał dorosłą parę która niby skałada jaja, i nadal myślę o tych kosiarkach chętnie bym je wywalił ale to może się źle skończyć dla nich i dla akwarium;/ a Panowie coś na zielenice macie kurde bo na prawdę jest cieżko, może przestane nawozić ?
właśnie wracam z zoologika i są sterby tylko 2 sztuki ale typo jedzie w czwartek to mi przywiezie więcej tylko drogie jakies po 20zł za sztukę tyle że dorosłe i robią na prawde wrażenie, a i dokupiłem altumów już jest 6 a za tydzień będę miał dorosłą parę która niby skałada jaja, i nadal myślę o tych kosiarkach chętnie bym je wywalił ale to może się źle skończyć dla nich i dla akwarium;/ a Panowie coś na zielenice macie kurde bo na prawdę jest cieżko, może przestane nawozić ?
