19.07.2013, 09:10
(19.07.2013, 01:05)375l napisał(a): Tak rafik w rodzeniu małych, mam parę weloniastych wielkich zbrojników (gnonojady) które pięknie się trą wszystkie sklepy zoologiczne obok mnie są zaopatrzone w nie dlatego szkoda ich zamieniać, a kosiarki to już i mnie denerwują bo są wielkie i wzburzają dno tylko problem jak je odłowić bo to na prawdę szybkie ryby.. a kiryski hmm myślałem o stadku albinosów ale nie wiem czy to dobry pomysł glonojady i kiryski i jeszcze te kosiary jak sądzisz?
Kiryski albinosy jak dla mnie najbrzydsze z wszystkich kirysów.Widziałeś kiedyś dorosłe albinosy?są okropne ;( Kiedyś wyławiałem kosiary jest duży problem.Na pewno na dwie siatki trzeba wyławiać.
Jeśli nie sterby to może pstre?
"Tylko prawdziwa przyjaźń to potęga..."
Małe Malawi-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200-malawi-t-28348.html
Prawie Azja-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200l-azja-the-...867-9.html
