09.04.2008, 15:27
Jeśli masz szafkę to na szafce za akwa, jeśli nie masz już miejsca, to przyklej w paru miejscach taśmą(polecam czarną izolacyjną) albo przyklej ciepłym klejem(chociaż nie wiem czy nie przepalisz dziury
)
)
Nie lubię kul, do kuli włóż sobie suszone
płatki róż albo cukierki! Staż 8 lat :)
Służę pomocą!:P
Piszę poprawnie po polsku.
Linki z niepotrzebnymi tematami lub powtarzającymi się, wysyłajcie na PW do moderatorów!! Ułatwicie moderatorom pracę a przy tym pomożecie utrzymać porządek na forum!
