08.04.2008, 22:51
Niczym nie są podświetlane. Po prostu świetlówki w akwarium. Tła malowane najzwyklejszym czarnym sprayem. Pierwsze dwa były wpierw "wypalone" bezpośrednio benzyną i rozpuszczalnikiem. Ostatnie nie było wypalane tylko bezpośrednio malowane sprayem. Dam Ci radę: spray również przepala styropian więc możesz bezpośrednio malować. W miejscach gdzie chcesz wypalić więcej wypal więcej. Dodatkowo zostaw na noc niech się przeżre. Polecam styropian o grubości 5cm. Najlepiej dwa - jeden pewnie stracisz na próby
Masz pytania - 600-717-223
gg: 6643531
http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl
Piszę poprawnie po polsku
