19.02.2013, 13:58
(19.02.2013, 12:11)oskar777 napisał(a): Popraw ten tytuł bo aż w oczy kole. Czemu chcesz wymieniać? Przecież jak im będzie u Ciebie dobrze to się wybarwią jeszcze.
chciałbym mieć parkę a nie 2 samce czy 2 samice

a i poczekam aż się wybarwi
(19.02.2013, 13:27)Seoo napisał(a): Na drugim zdjęciu jest samica. Na pierwszym trudno rozpoznać. Poczekaj kilka dni, aż się zaaklimatyzuje, jednak myślę, że to jest wystraszony samiec.
jak tak będzie to stawiam ci piwo
na drugim zdj jest samica też tak myślę po tym brzuszku i kropkach na plamie

