Temat zamknięty

P. ramireza
#4

(19.02.2013, 12:11)oskar777 napisał(a):  Popraw ten tytuł bo aż w oczy kole. Czemu chcesz wymieniać? Przecież jak im będzie u Ciebie dobrze to się wybarwią jeszcze.

chciałbym mieć parkę a nie 2 samce czy 2 samice Smile
a i poczekam aż się wybarwi
(19.02.2013, 13:27)Seoo napisał(a):  Na drugim zdjęciu jest samica. Na pierwszym trudno rozpoznać. Poczekaj kilka dni, aż się zaaklimatyzuje, jednak myślę, że to jest wystraszony samiec. Wink

jak tak będzie to stawiam ci piwo Smile na drugim zdj jest samica też tak myślę po tym brzuszku i kropkach na plamie Smile
Temat zamknięty


Wiadomości w tym temacie
P. ramireza - przez Neo1999 - 19.02.2013, 11:04
RE: odrużnienie P. ramirez - przez oskar777 - 19.02.2013, 12:11
RE: odrużnienie P. ramirez - przez Neo1999 - 19.02.2013, 13:58
RE: odrużnienie P. ramirez - przez Seoo - 19.02.2013, 13:27
RE: P. ramireza - przez oskar777 - 19.02.2013, 14:11
RE: P. ramireza - przez Neo1999 - 19.02.2013, 14:46

Skocz do: