Temat zamknięty

P. ramireza
#3

Na drugim zdjęciu jest samica. Na pierwszym trudno rozpoznać. Poczekaj kilka dni, aż się zaaklimatyzuje, jednak myślę, że to jest wystraszony samiec. Wink

-.-'
Temat zamknięty


Wiadomości w tym temacie
P. ramireza - przez Neo1999 - 19.02.2013, 11:04
RE: odrużnienie P. ramirez - przez oskar777 - 19.02.2013, 12:11
RE: odrużnienie P. ramirez - przez Neo1999 - 19.02.2013, 13:58
RE: odrużnienie P. ramirez - przez Seoo - 19.02.2013, 13:27
RE: P. ramireza - przez oskar777 - 19.02.2013, 14:11
RE: P. ramireza - przez Neo1999 - 19.02.2013, 14:46

Skocz do: