06.04.2008, 13:50
wally91 napisał(a):Kesi napisał(a):Może masz złe warunki w akwarium. Nieodpowiednie parametry itp.
Ile litrów ma akwarium, jaka jest obsada i j temperatura ?
Jak często podmieniasz wodę i w jakich ilościach ?
Czy rybki mają na sobie jakiś nalot ?
U mnie molinezje mają takie jakby szare kropki, zastanawiam się co to jest.
U MNIE MAJĄ TAKIE SAME KROPKI TO OSPA RYBIA KUP SOBIE W SKLEPIE AKWARYSTYCZNYM PRODUKT "SERA COSTAMED" TO POWINNO POMÓC.
