06.04.2008, 13:35
mlody84-07 napisał(a):wikiii napisał(a):Witam !
mam narożne akwarium 200l. Slyszałam ze nie zabardzo do takeigo akwarium tło strukturalne. A powiecie mi o co chodzi z tym tłem ze styropianu? nie mam pojęcia o co biega
jak to sie robi i co potrzebne jest do zrobienia takie czegos ??
z gory dzieki i pozdrawiam
Tło ze steropianu to typowe DIY-możesz wypalać wzory np. lutownicą, możesz polewać delikatnie benzyną która wypali jakieś wzorki, możesz wycinać piłką, nożykiem do tapet. Póżniej malujesz na kolor jaki Ci odpowiada, i wkładasz za akwarium - troche jest zabawy ale masz tło 'jedyne w swoim rodzaju-
wow dzieki za pomoc ! spróbuję takie zrobic jak wyjdzie pokaże zdjęcie


