05.04.2008, 23:30
Może masz złe warunki w akwarium. Nieodpowiednie parametry itp.
Ile litrów ma akwarium, jaka jest obsada i j temperatura ?
Jak często podmieniasz wodę i w jakich ilościach ?
Czy rybki mają na sobie jakiś nalot ?
Ile litrów ma akwarium, jaka jest obsada i j temperatura ?
Jak często podmieniasz wodę i w jakich ilościach ?
Czy rybki mają na sobie jakiś nalot ?
Każdy temat w tytule powinien zawierać ogólny opis problemu.
Pisz poprawnie !
Od czasu stworzenia Internetu ruch obrotowy Ziemi jest przede wszystkim napędzany przez zbiorowe obracanie się nauczycieli języka polskiego w grobach.
