04.04.2008, 22:47
Choroba bardzo "popularna" i łatwa do wyleczenia. Często objawiająca się po wpuszczeniu nowych ryb do akwarium lub częstym karmieniu pokarmami żywymi.
Najłatwiej rozpoznać po ocieranie się, które jako pierwsze sygnalizuje ospę.
Najłatwiej rozpoznać po ocieranie się, które jako pierwsze sygnalizuje ospę.
