• 2 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Akwarium 156L
#19

(29.11.2012, 16:25)Dawid N napisał(a):  Już spokój dzieci Big Grin
Mimo, że akwa wysokie to jednak za krótkie i nic by tu nie pomogły te 20 cm czy 40 cm więcej. Jestem tego samego zdania co apri , 150x50x50h to minimum. Ale przecież ja się nie znam, bo nie trzymałem skalarów Tongue

To chyba był zbiornik na altumy 200 240l to moim zdaniem na skalary wystarczy

"NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU"

[url=http://en.grepolis.com/invite-4901565-en77?invitation_id=694106&invitation_mac=0db7d640&ref=player_invite_bbcode][/url]


Wiadomości w tym temacie
Akwarium 156L - przez Cichy82 - 22.11.2012, 18:11
RE: Akwarium 156L - przez piotrek9.13 - 22.11.2012, 18:31
RE: Akwarium 156L - przez Cichy82 - 22.11.2012, 18:34
RE: Akwarium 156L - przez Dawid N - 22.11.2012, 20:44
RE: Akwarium 156L - przez mover - 22.11.2012, 21:05
RE: Akwarium 156L - przez Sebancisz - 22.11.2012, 22:56
RE: Akwarium 156L - przez Cichy82 - 23.11.2012, 08:19
RE: Akwarium 156L - przez Cichy82 - 23.11.2012, 19:15
RE: Akwarium 156L - przez piotrek9.13 - 23.11.2012, 22:20
RE: Akwarium 156L - przez Sebancisz - 23.11.2012, 22:37
RE: Akwarium 156L - przez Cichy82 - 24.11.2012, 10:49
RE: Akwarium 156L - przez Cichy82 - 26.11.2012, 15:32
RE: Akwarium 156L - przez klosek - 26.11.2012, 16:59
RE: Akwarium 156L - przez Saletra - 26.11.2012, 18:29
RE: Akwarium 156L - przez klosek - 26.11.2012, 19:12
RE: Akwarium 156L - przez Cichy82 - 26.11.2012, 21:32
RE: Akwarium 156L - przez Saletra - 29.11.2012, 00:31
RE: Akwarium 156L - przez Dawid N - 29.11.2012, 16:25
RE: Akwarium 156L - przez klosek - 29.11.2012, 16:40
RE: Akwarium 156L - przez Cichy82 - 29.11.2012, 17:10
RE: Akwarium 156L - przez Cichy82 - 01.12.2012, 19:38
RE: Akwarium 156L - przez Acid - 01.12.2012, 20:32
RE: Akwarium 156L - przez Dawid N - 01.12.2012, 20:36
RE: Akwarium 156L - przez Cichy82 - 01.12.2012, 21:32
RE: Akwarium 156L - przez klosek - 27.12.2012, 19:18
160L - przez Cichy82 - 30.01.2013, 19:01

Skocz do: