• 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[72l - start] Rutek315
#10

(29.11.2012, 00:41)Saletra napisał(a):  
(23.11.2012, 20:12)klosek napisał(a):  Inny biotop to raz, ale najważniejsze jest to że neony powinny żyć w temperaturze do 25 stopni a bojowniki 28 29 stopni no ale na pewno wiesz wszystko lepiej.

Nie, ty wiesz najlepiej bo przecież wiesz wszystko z google Big Grin

Neonki możesz trzymać z bojkami,ale temperatura musi mieć między 25 a 26C. A neonki niektóre podjadają płetwy bojkom, inne nie , dużo ma też do znaczenia ubarwienie bojka. Jak massz czerwonego zazwyczaj wraca obszarpany...

Zbiornik bardzo ładny, ale wolałbym jakbyś miał parke ryb których masz na avatarze (Konglijskie są przepiękne)

25 i pół *C może być? Big Grin

Channidae-Wasze ryby są dla moich pokarmem

Moje filmy


Wiadomości w tym temacie
[72l - start] Rutek315 - przez rutek315 - 22.11.2012, 18:06
RE: [72l - start] Rutek315 - przez klosek - 23.11.2012, 13:18
RE: [72l - start] Rutek315 - przez rutek315 - 23.11.2012, 14:52
RE: [72l - start] Rutek315 - przez klosek - 23.11.2012, 20:12
RE: [72l - start] Rutek315 - przez Saletra - 29.11.2012, 00:41
RE: [72l - start] Rutek315 - przez Dawid N - 29.11.2012, 16:34
RE: [72l - start] Rutek315 - przez Kroczek33 - 23.11.2012, 22:40
RE: [72l - start] Rutek315 - przez Dawid N - 24.11.2012, 17:10
RE: [72l - start] Rutek315 - przez rutek315 - 25.11.2012, 13:04
RE: [72l - start] Rutek315 - przez klosek - 29.11.2012, 10:13
RE: [72l - start] Rutek315 - przez rutek315 - 04.12.2012, 16:53

Skocz do: