29.11.2012, 10:13
Za to ty jesteś "specem" w akwarystyce....
Albo bojki albo neony zaczną w końcu chorować przez nieodpowiednie warunki w akwarium, miałem takie połączenie.
Albo bojki albo neony zaczną w końcu chorować przez nieodpowiednie warunki w akwarium, miałem takie połączenie.
"NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU"
[url=http://en.grepolis.com/invite-4901565-en77?invitation_id=694106&invitation_mac=0db7d640&ref=player_invite_bbcode][/url]
