29.11.2012, 00:41
(23.11.2012, 20:12)klosek napisał(a): Inny biotop to raz, ale najważniejsze jest to że neony powinny żyć w temperaturze do 25 stopni a bojowniki 28 29 stopni no ale na pewno wiesz wszystko lepiej.
Nie, ty wiesz najlepiej bo przecież wiesz wszystko z google

Neonki możesz trzymać z bojkami,ale temperatura musi mieć między 25 a 26C. A neonki niektóre podjadają płetwy bojkom, inne nie , dużo ma też do znaczenia ubarwienie bojka. Jak massz czerwonego zazwyczaj wraca obszarpany...
Zbiornik bardzo ładny, ale wolałbym jakbyś miał parke ryb których masz na avatarze (Konglijskie są przepiękne)
240l :
Andinoacara rivulatus 1+1
Thorichthys meeki 1+1
Heros efasciatus gold (red) 1+1
37,5l :
4+2 Gupik :)
