25.11.2012, 13:04
Hm... Nie, mówię ze wiem lepiej chociaż akwarystyką zajmuję się od lat. Jeżeli chodzi o obsadę to muszę przemyśleć. Możliwe że w przyszłości będą furcatusy. Ale o ile wiem z regulaminu to tutaj nie jest dział dobierania obsady ryb
Niedługo wrzucę ładniejsze fotki baniaka. Pozdrawiam
Niedługo wrzucę ładniejsze fotki baniaka. Pozdrawiam
_________________________________________________________________
http://www.akwaswiat.net/sklep-zoologicz...39027.html
