23.11.2012, 14:52
(23.11.2012, 13:18)klosek napisał(a): Schowaj filtr za nurzańca to po 1
po 2 bojki z neonami inesia nie mogą być wymień neony na razbory
po 3 kup helenką świderki bo helenek masz ich zdecydowanie za dużo
1. Nie schowam za nurzańca, bo nie chcę, filtr i grzałka ma być po tej stronie, więc pewnie zrobię maskownicę albo poczekam aż żabienica urośnie.
2.Dlaczego według Ciebie bojowniki nie mogą być z neonami ? Inny biotop ? To nie ma znaczenia, bo to nie jest akwarium biotopowe, mają się dobrze i nie widzę przeszkód, żeby trzymać je razem.
3.Wystarczą im na razie winniczki, a poźniej będą jadły resztki karmy.
_________________________________________________________________
http://www.akwaswiat.net/sklep-zoologicz...39027.html
