• 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[72l - start] Rutek315
#3

(23.11.2012, 13:18)klosek napisał(a):  Schowaj filtr za nurzańca to po 1
po 2 bojki z neonami inesia nie mogą być wymień neony na razbory
po 3 kup helenką świderki bo helenek masz ich zdecydowanie za dużo

1. Nie schowam za nurzańca, bo nie chcę, filtr i grzałka ma być po tej stronie, więc pewnie zrobię maskownicę albo poczekam aż żabienica urośnie.
2.Dlaczego według Ciebie bojowniki nie mogą być z neonami ? Inny biotop ? To nie ma znaczenia, bo to nie jest akwarium biotopowe, mają się dobrze i nie widzę przeszkód, żeby trzymać je razem.
3.Wystarczą im na razie winniczki, a poźniej będą jadły resztki karmy.

_________________________________________________________________
http://www.akwaswiat.net/sklep-zoologicz...39027.html


Wiadomości w tym temacie
[72l - start] Rutek315 - przez rutek315 - 22.11.2012, 18:06
RE: [72l - start] Rutek315 - przez klosek - 23.11.2012, 13:18
RE: [72l - start] Rutek315 - przez rutek315 - 23.11.2012, 14:52
RE: [72l - start] Rutek315 - przez klosek - 23.11.2012, 20:12
RE: [72l - start] Rutek315 - przez Saletra - 29.11.2012, 00:41
RE: [72l - start] Rutek315 - przez Dawid N - 29.11.2012, 16:34
RE: [72l - start] Rutek315 - przez Kroczek33 - 23.11.2012, 22:40
RE: [72l - start] Rutek315 - przez Dawid N - 24.11.2012, 17:10
RE: [72l - start] Rutek315 - przez rutek315 - 25.11.2012, 13:04
RE: [72l - start] Rutek315 - przez klosek - 29.11.2012, 10:13
RE: [72l - start] Rutek315 - przez rutek315 - 04.12.2012, 16:53

Skocz do: