• 2 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Akwarium 156L
#6

Fajne szkło, stoją podobne akwa w pobliskim sklepiku. Osobiście widzę w takim zbiorniczku BW. Jeśli chodzi o oświetlenie to takie moduły jak pokazuje piotrek9.13 bardzo fajnie się sprawdziły w moim akwarium.


Wiadomości w tym temacie
Akwarium 156L - przez Cichy82 - 22.11.2012, 18:11
RE: Akwarium 156L - przez piotrek9.13 - 22.11.2012, 18:31
RE: Akwarium 156L - przez Cichy82 - 22.11.2012, 18:34
RE: Akwarium 156L - przez Dawid N - 22.11.2012, 20:44
RE: Akwarium 156L - przez mover - 22.11.2012, 21:05
RE: Akwarium 156L - przez Sebancisz - 22.11.2012, 22:56
RE: Akwarium 156L - przez Cichy82 - 23.11.2012, 08:19
RE: Akwarium 156L - przez Cichy82 - 23.11.2012, 19:15
RE: Akwarium 156L - przez piotrek9.13 - 23.11.2012, 22:20
RE: Akwarium 156L - przez Sebancisz - 23.11.2012, 22:37
RE: Akwarium 156L - przez Cichy82 - 24.11.2012, 10:49
RE: Akwarium 156L - przez Cichy82 - 26.11.2012, 15:32
RE: Akwarium 156L - przez klosek - 26.11.2012, 16:59
RE: Akwarium 156L - przez Saletra - 26.11.2012, 18:29
RE: Akwarium 156L - przez klosek - 26.11.2012, 19:12
RE: Akwarium 156L - przez Cichy82 - 26.11.2012, 21:32
RE: Akwarium 156L - przez Saletra - 29.11.2012, 00:31
RE: Akwarium 156L - przez Dawid N - 29.11.2012, 16:25
RE: Akwarium 156L - przez klosek - 29.11.2012, 16:40
RE: Akwarium 156L - przez Cichy82 - 29.11.2012, 17:10
RE: Akwarium 156L - przez Cichy82 - 01.12.2012, 19:38
RE: Akwarium 156L - przez Acid - 01.12.2012, 20:32
RE: Akwarium 156L - przez Dawid N - 01.12.2012, 20:36
RE: Akwarium 156L - przez Cichy82 - 01.12.2012, 21:32
RE: Akwarium 156L - przez klosek - 27.12.2012, 19:18
160L - przez Cichy82 - 30.01.2013, 19:01

Skocz do: