Temat zamknięty

mam pytanie
#3

(19.11.2012, 21:08)killer_78 napisał(a):  wczoraj kupilem 3 szt brzanki różowe w tym jedna jest kotna chyba i dwa samce chcialem zapytac czy ta samica złoży ikrę czy nie i co mam zobić bo nie dość że jestem początkujący to pierwszy raz mam brzanki

jak na początkującego to dosyć sprawnie rozpoznałeś, że masz naikrzoną samicę, że już nie wspomnę o rozpoznaniu płci ... czyżbyś kupił dorosłe ryby ?

200 l agassiza, otoski i rodostomusy
http://s2.ifotos.pl/img/Akwa-2Mjp_hhaahrr.jpg
Temat zamknięty


Wiadomości w tym temacie
mam pytanie - przez killer_78 - 19.11.2012, 21:08
RE: mam pytanie - przez toomeka@wp.pl - 20.11.2012, 09:17
RE: mam pytanie - przez top2107 - 20.11.2012, 10:21
RE: mam pytanie - przez apri cort - 20.11.2012, 10:24
RE: mam pytanie - przez killer_78 - 20.11.2012, 19:22
RE: mam pytanie - przez klosek - 20.11.2012, 19:31

Skocz do: