27.10.2012, 14:01
Jak w tytule. Na żadnej przeglądarce, pomimo że moja ostatnia wypowiedź na pewno jest, bo widnieje że napisałem około 13.50, ale nie da się przejść do drugiej strony, bo jej nie widać. Czemu?.
Podaję problemowy post:
http://www.akwaswiat.net/metna-woda-akwa...34051.html
Podaję problemowy post:
http://www.akwaswiat.net/metna-woda-akwa...34051.html
